Dowiedz sie więcej

Szanowni Państwo,

Dział Studiów Podyplomowych przyjmuje Interesantów
po  uprzednim ustaleniu terminu i godziny wizyty

+48 42 664 66 99 ,  +48 42 664 66 11

Komunikat
W związku ze zmianami wprowadzonymi w Polsce w dniu 15.10.2020, pogarszającą się sytuacją epidemiczną, wprowadzeniem związanych z tym obostrzeń sanitarnych oraz systematycznie zwiększającą się ilością zakażeń wirusem SARS-CoV-2, zarządza się co następuje:

1. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie studentów oraz pracowników Uczelni, wszystkie zajęcia dydaktyczne, laboratoryjne, ćwiczeniowe i projektowe dla studentów studiów stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w dniach od 17 października 2020 r. do odwołania będą w pełni realizowane z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.
2. Kształcenie na odległość będzie odbywać się w terminach i godzinach zgodnych z aktualnym planem zajęć w semestrze zimowym 2020/2021.

Społeczna Akademia Nauk dążyła do prowadzenia w roku akademickim 2020/2021 zajęć w Kampusach Uczelni, jednak po konsultacjach z Inspektoratem Sanitarnym, zasięgnięciu szeregu opinii medycznych, w związku z aktualną pogarszającą się sytuacją epidemiczną, zostaliśmy zmuszeni do prowadzenia zajęć w formie zdalnej. W momencie, kiedy zaistnieje możliwość bezpiecznego powrotu na Uczelnię i prowadzenia zajęć w bezpośrednim kontakcie w budynkach SAN, zajęcia powrócą do pierwotnie planowanej formy. Na bieżąco należy sprawdzać informacje przekazywane przez Władze uczelni.

SZYBKI KONTAKT

Zapraszamy do zapisywania się przez stronę internetową ZAPISZ SIĘ

Na nasz profil na Facebook'u: https://www.facebook.com/podyplomoweSAN/

Kontakt mailowy: podyplomowe@san.edu.pl